4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
תיבת נח - ד"ר אלון קורציג
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התמקצעות הרופא והצוות

 
בראשה של המרפאה הווטרינרית תיבת נח עומד ד"ר אלון קורציג, וטרינר בעל ניסיון של כ-11 שנה.

ד"ר קורציג השלים את לימודי הווטרינריה בצ'ילה, כולל התמחות של שנה ברפואה פנימית של בעלי חיים. בהמשך התמחה במשך שנה באורתופדיה ורקמות עדינות ושנה נוספת ברדיולוגיה. הוא מקפיד להישאר מעודכן בחידושים בתחום ובשיטות טיפול חדשות בבעלי חיים, וזאת באמצעות השתלמויות וקורסים בחו"ל, כולל בארצות הברית ובארגנטינה.

פרט למרפאה הווטרינרית תיבת נח באשדוד, ד"ר קורציג מנהל מרפאה וטרינרית גדולה גם בצ'ילה. עם מטופליה של מרפאה יוקרתית זו נמנים כלבים גזעיים רבים, בעלי שושלות יוחסין מפוארות, בהם לברדור שזכה באליפות דרום אמריקה, רועה גרמניה, שהינה בתו של אלוף צ'ילה משנת 2007 ועוד.

עבור ד"ר קורציג, הכסף אינו העיקר, אלא האושר הנובע מעבודתו ומהסיוע והטיפול בבעלי חיים. האושר בעיניו של כלב שהבריא והחלים, וכעת מקשקש בזנבו בשמחה, הוא התמורה האמיתית עבור ההשקעה. המוטו שעומד בבסיס עבודתו של ד"ר קורציג הוא אמינות ויושר מעל לכל, ואל תעשה לכלבך את מה ששנוא עליך – בכל טיפול תמיד תהיה לנגד עיניו טובתו של בעל החיים, והטיפול יתבצע ברגישות מקסימלית, בעדינות ובמקצועיות.

צוות המרפאה כולל גם את האסיסטנטית אור יוכטמן. כמו ד"ר קורציג, גם אור הגיעה אל מקצועה מאהבתה הרבה לכל הקשור בחיות. היא יוצאת יחידת הכלבנים של צה"ל, מאלפת כלבים לשעבר עבור משימות אבטחה ברכבת ישראל, ובעליה הגאים של כלב פינצ'ר מתוק.